Erotická poviedka: Dovolenka pri jazere

Dovolenka pri jazere

Príbeh, ktorý som sa rozhodol napísať sa stal už takmer pred pätnástimi rokmi. No musím sa priznať, že i napriek celej tej dobe, ktorá už odvtedy uplynula, na udalosti jedného horúceho letného dňa nemôžem zabudnúť a vo svojich spomienkach sa k nim vraciam veľmi často.

Po dlhšej dobe dovolenkového útlmu sme sa s manželkou konečne dostali k plánovaniu nejakého toho jedno – dvoj týždenného voľna. Posledných pár rokov sme obetovali manželkinej a mojej kariére, keďže sme obaja pracovať len začínali. Ako čerstvým absolventom sa nám práca nehľadala ľahko, tak keď sme sa do nejakej vôbec dostali, rozhodli sme sa ukázať v najlepšom svetle a stráviť v nej zopár chvíľok naviac.
Cieľom našej spoločnej, bezpochyby zaslúženej dovolenky, mala byť romantická chatka umiestnená v blízkosti nemenej romantického jazierka, susediaca len s troma ďalšími podobnými chatkami. Ideálna na užívanie si intímnych chvíľok pri plodení potomkov.

Dovolenka sa nezadržateľne blížila a obaja sme sa veľmi tešili na zmenu prostredia, čerstvý vzduch a čas len pre nás. Odpočítavali sme posledné minútky až dovtedy, kým nezazvonil telefón. Manželkin chlipný šéf. V práci sa vraj vyskytli neočakávané problémy a bolo by viac ako vhodné, keby prejavila firme láskavosť a odložila svoje súkromné záležitosti aspoň o deň, inak…
No paráda, a bolo po radosti. Jej šéf bol ten posledný, ktorému by som vôbec venoval čo i len pohľad. Pri predstave jeho lačného a nenásytného pohľadu, ktorým denne vyzlieka moju krásnu manželku som sa ledva ovládol. Po krátkej výmene názorov sme sa nakoniec zhodli, že sa dovolenky predsa len nevzdáme a keďže by malo ísť o jeden najviac dva dni, pôjdem sám a manželka, po vybavení vecí v práci pricestuje za mnou.
Na druhý deň ráno som teda napakoval auto batožinou, pobozkal manželku a vydal sa na našu dlho očakávanú spoločnú dovolenku. Stále vo mne síce rezonoval mierny pocit hnevu a rozrušenia, ale pokúšal som sa ho prehliadať, pozitívne sa naladiť a konečne zahnať predstavu nahej manželky na pracovnom stole a vyzliekajúceho sa šéfa. Pustil som si rádio trošku viac ako hlasnejšie a vychutnával si rýchlu jazdu.

Prostredie, chata i jazero bolo skutočne nádherné. Vyložil som veci a trošku sa porozhliadol. Interiér bol na úrovni, zariadenie skutočne komfortné. V kuchyni som si uvaril šálku kávy a vyšiel von na verandu. Slnko bolo vysoko a jeho pálivé lúče dopadali na hladinu jazera. Ďalšie tri chatky sa nachádzali naľavo od našej a vyzeralo to tak, že len v jednej z nich budeme máme susedov. Mladá dvojica stála vonku pred chatkou a i keď som ich hlasy nepočul zreteľne, nebolo ťažké dovtípiť sa, že o romantickú a láskyplnú debatu nešlo.
Po ostrej hádke, ktorej som bol nechtiac svedkom, sa muž vrátil späť do chatky. Žena zostala s hlavou v dlaniach sedieť vonku na lavičke. Ani som si neuvedomil, ako dlho ich už pozorujem. Kávu som mal dávno dopitú, no do chatky a mi vrátiť nechcelo, zotrval som na verande a jedným očkom sledoval malé divadielko na privítanie. Skleslú ženu po niekoľkých minútach bez povšimnutia minul muž, nasadol do auta a odfrčal preč.

Erotická poviedka
Erotická poviedka

Žena zostala na svojom mieste. Väčšinou sa do cudzích záležitostí nemiešam, no v tomto prípade ma niečo stále pobádalo k zaujatiu úlohy tajného utešiteľa skrývajúceho sa za nič netušiaceho suseda. Vydal som sa teda na návštevu.
„Dobrý deň“ , slušne som pozdravil. Žena pomaly zdvihla sklonenú hlavu. Chvíľku váhala, no napokon som sa predsa len dočkal odpovede. „Dobrý deň“.
„Nádherné miesto, som tu prvýkrát. Vy ako, dovolenkujete tu často?“
Snažil som sa upútať jej pozornosť a nadviazať aspoň akú-takú konverzáciu. Ona však len na mňa neprítomne pozerala. Začínal som sa v tom tichu cítiť trápne. Pravdepodobne to nebol až taký dobrý nápad. Neviem, čo som si vlastne nahováral. Sex s krásnou neznámou? Divoká noc, milovanie pri jazere? Bol som si istý, že k tomu prispel fakt, že moja manželka zostala doma sama a ja nemám vôbec prehľad o tom čo bezo mňa robí. A ten jej šéf…Už som sa chystal vrátiť späť, keď zrazu slečna prehovorila.

„Alena, teší ma“. Zdvihla sa z lavičky a s napriahnutou rukou podišla ku mne. „Áno, máte pravdu, toto je skutočne čarovné miesto“. Navštívime to tu s manželom takmer každé leto, i keď niekedy len na pár dní“.
„I mňa veľmi teší, ja som Peter “. „Pôvodne som vám mal v tejto chvíli predstavovať i moju manželku, no tá musela, bohužiaľ, zostať ešte v práci“.
„Som, prakticky, v rovnakej situácií, možno ste postrehli, ale s manželom sme sa trošku nepohodli, tak sa rozhodol našu spoločnú dovolenku predčasne ukončiť a vrátiť sa po mňa, keď ma oddychovanie a samota začnú nudiť“. „Dáte si niečo na pitie alebo zahryznutie, určite ste hladný“.
Pozvanie som samozrejme prijal. Usadila ma v malej, veľmi útulnej obývačke. Steny lemovalo niekoľko komôd a maľovaných obrazov, v strede si trónil pohodlný gauč spolu s nízkym stolíkom. Stratila sa v kuchyni, odkiaľ priniesla pár plechoviek piva a obložené chlebíčky. „Pôvodne sme sa chystali stráviť príjemné popoludnie s manželom pri jazere, ale nevyšlo to“. Snažila sa usmiať, v očiach sa jej však už leskli slzy.
Nemusel som ju ani pobádať, aby sa zdôverila, rozprávať začala sama od seba.

Ich spolunažívanie bolo vraj celkom v poriadku, klasický šťastný mladý pár, užívajúci si života. To všetko zmenilo bezvýsledné snaženie sa o potomka, kedy už obaja začínali byť kvalitne nervózni. Zatiaľ čo ona chcela požiadať o pomoc lekárov, z jeho strany sa namiesto pochopenia dočkala, len výčitiek, obviňovania z neschopnosti a neplodnosti, rovnako ako razantného nesúhlasu podrobiť sa vyšetreniam a testom na overenie plodnosti.
Vyzerala tak bezbranne a zúfalo, že ma to až desilo. Pomaly ma začal nahlodávať pocit viny a hanby za moje pôvodné myšlienky, ktoré smerovali k úbohému ukojeniu vlastných sebeckých túžob.
Neviem, či sa mi to podarilo, ale snažil som jej pomôcť ako som vedel. Rozprávali sme sa ešte dlho. Napätá a pochmúrna atmosféra sa vytrácala a dokonca sme narazili aj na témy, pri ktorých sme sa nevedeli prestať smiať. Takmer som si ani nevšimol, ako sa deň vonku za oknami odobral na nočný spánok. Bol najvyšší čas odísť.
„Tak ja pôjdem “, zodvihol som sa z gauča.

Postavila sa oproti mne. „Asi by si mal,… “ . Jej ruky pristali na mojich ramenách. „….,ale možno by si mohol aj ostať, ak by si teda chcel“. So sklopenými očami čakala na odpoveď.
V hlave mi vírilo množstvo myšlienok a po ich zhodnotení som prišiel k záveru, že ani jedna z nich nebola proti. Jemne som ju pobozkal na vlasy. Potom čo zodvihla hlavu sa naše ústa od seba len veľmi ťažko odliepali. Strhávajúc navzájom so seba kusy odevov sme sa dopotácali do spálne. Na mäkkú posteľ som dopadol už len v spodnom prádle, na Alene zostali len nohavičky.
Jedným ťahom ma oslobodila od posledného kusu zbytočného oblečenia a ústami ma pomaly, ale isto dostávala do extázy. Nasledovalo jemné pohryzkávanie ušných lalokov, letmé bozky na krk, hruď a excelentné nasávanie môjho stoporeného údu. Sala ma s takou chuťou, že som mal vážne obavy z predčasnej ejakulácie. Ona však vedela, čo robiť a ako mi dopriať čo najviac rozkoše, bez toho, aby som sa urobil priskoro.

Rýchlejšie tempo striedala s pomalším, raz mala penis hlboko v hrdle inokedy sa zasa jazykom a perami pohrávala so žaluďom. Prstami jednej ruky mi rytmicky naťahovala predkožku cez celý penis, druhou rukou láskala plné, vyprázdnenia chtivé semenníky. Počul som, ako si s tichučkými stonami vychutnáva svoju prácu, čo ma privádzalo do šialenstva. Udržať sa čo najdlhšie ma i napriek mojej i Aleninej snahe stálo veľa námahy. Nakoniec som sa predsa len vzdal. V kŕčoch som ejakuloval Alene priamo do úst. Prišiel rad na mňa, bez váhania som sa jej začal za výkon odvďačovať. Pohodlne svoje krásne telo uložila na chrbát a doširoka roztiahla nohy.

Moje pery sa prisali na jej zvodných štíhlych stehnách a nezadržateľne postupovali k jej svätiny.
Chutila a voňala nádherne. Z pošvy sa jej rinul potôčik, ktorý potvrdzoval jej vzrušenie.
Navreté pysky spolu s klitorisom dokazovali to isté. Jazyk som spúšťal pomaly od klitorisu až k zadočku. Občas som ho skryl vo vlhkej jaskynke. Doprial som jej čas na vychutnávanie si každého pohybu. Rukami som sa venoval ľahkému masírovaniu stehien a bokov. Orgazmus vítala s hlasnými vzdychmi. Celá panva sa v napätí postupne dvíhala hore až to konečne prišlo. Rozkoš si ju omotala okolo prsta a ovládla jej zvíjajúce sa telo. Presunul som sa k jej ústam. Vo vášnivých bozkoch ma objala a silno sa ku mne pritisla.

Pulzujúcim penisom som sa opieral o jej skromné ochlpenie. Jediné na čo som sa dokázal sústrediť bola predstava nespútaného milovania. Sadol som si na posteľ, Alena sa bez váhania vrhla ku mne a obkročmo si ma osedlala.
Pomaličky sa nasunula na nedočkavý penis. Chvíľku sa obaja sústredili len na pocit splynutia. K hrudi mi pritlačila plné prsia s tvrdými bradavkami a pevne ma objala. Urobil som to isté. Potom sa jej panva naplno rozvlnila. Ľahkosť, s akou sa pohybovala, ma neuveriteľne vzrušovala. Akoby presne vedela, ako to mám rád, akoby to bola ona, a nie moja manželka, kto sa so mnou miloval celé tie roky doteraz. Noc nám bola stále príliš mladá a milovaniu nebolo konca kraja. Žiadna poloha nebola nudná, príliš náročná či nevhodná a orgazmy sme nestačili ani rátať.

Keď nám začala byť spálňa primalá, premiestnili sme do obývačky, s krátkou medzizastávkou v kuchyni.
Nechcel som sa z jej vysunúť ani na okamih. Ku kuchynskému dresu som ju doniesol zavesenú na mojom krku a samozrejme stále nasunutú na penise. Robiť to všade a dlho, na tom sme sa jednohlasne zhodli.
Chatkou sa ozývali úpenlivé vzdychanie a prosby o nekonečný sex z úst nás oboch. Po kuchynskom sexe sa nám podarilo dostať aj do pôvodne plánovanej obývačky, kde sme všetky čísla zakončili polohou zozadu.

Alena sa rukami oprela o operadlo gauča, roztiahnuté nohy jej zostali na gauči. Nádherné dlhé tmavé vlasy jej siahali až po zadok. Nemal som na čo čakať, jej zadoček a jaskynka boli pre mňa magnetom.
Pevne som ju chytil za boky zastrčil penis najhlbšie ako som vládal a postupne som Alene popreťahoval obe dieročky.
Po úžasnom milovaní sme sa vyčerpaní zvalili vedľa seba.
Spať sa nám ale vôbec nechcelo. Svoj spoločne strávený deň sme zavŕšili v jazere.
Nahí, s hlasným smiechom sme vybehli z chaty a sa stratili v tichom jazere.

Na druhý deň pricestovala moja manželka.
Strávili sme spolu pekné skoro dva týždne, počas ktorých sme sa so susedkou občas aj navštívili.
Po Alenu sa manžel vrátil dva dni pred naším odchodom.
Moja manželka bola z dovolenky nadšená a na jej návrh sme si predsavzali budúce návraty na toto úžasné miesto, ktoré sa však už nikdy nekonali.
O niekoľko mesiacov sa naplnili moje obavy a vyšiel na povrch manželkin pomer s jej úlisným a chlipným šéfom.
O niekoľko ďalším mesiacov sme sa rozviedli a ja som sa už viackrát neoženil.
Na tiché a tajomné miestočko pri jazere som sa krátko po rozvode však vrátil ešte raz.
V rovnakej chatke bola ubytovaná rovnaká rodina, s malým rozdielom, už to bola skutočná rodina a ja som denne mával šťastnej rodinke s bábätkom na pozdrav.