Erotická poviedka – Šéfka

Šéfka

Spolu s kamarátom sme raz odchádzali z práce. V šatni, odkiaľ sme si brali kabáty, sme stretli našu novú šéfku so sekretárkou. Šéfka sa nám prihovorila: „Tak čo chlapci, záverečná? My ideme niekam na kávu. Nechceli by ste sa pridať?“ S Petrom sme sa na seba pozreli a takmer súčasne odpovedali: „Samozrejme.“ Cestou do neďalekej kavierne sme obaja zavolali manželkám, že sa vyskytol problém, ktorý treba čo najskôr vyriešiť a tak sa trošku zdržíme.

Po niekoľkých pohárikoch sa nás naša šéfka opýtala: „Čo si takto zahraj hru?“ „Akú hru?“ Opýtal som sa. „Striptízový poker.“ Sekretárka vyzerala mierne šokovaná. No ja s kamarátom sme reagovali s úsmevom okamžite. „Prečo nie, poďme nato.“ Ešte som sa opýtal: „A kto vyhráva?“ „Ten kto vydrží najdlhšie s hocijakým kusom oblečenia.“ Mňa i Petra veľmi zaujímal pohľad na nahú šéfku, no viac na nahú mladučkú sekretárku. Z baru sme sa presunuli do šéfkinho bytu.

Ani nie po hodine sme sedeli v kruhu všetci úplne nahý. Šéfka nám ponúkla ďalšie drinky. Po chvíli ticha som sa spýtal: „A čo teraz?“
„Rada by som vám ukázala posteľ, ktorú som si kúpila minulý týždeň. Je obrovská.“
Všetci traja sme nasledovali šéfku do spálne, nikoho ani nenapadlo neposlúchnuť šéfovo prianie.
Povedala. „Nechcel by si, Roman, vyskúšať, či je posteľ dosť pevná?“ Neostávalo mi nič iné, ako odpovedať: „Vy ste tu šéf.“ „Tak to rada počujem.“

Ľahol som si na chrbát. Ani som sa nestihol spamätať a už som mal šéfkine ústa na mojom tvrdnúcom vtákovi. Hneď bolo vidieť, že vie čo má robiť. Neodvážim sa odhadnúť koľkých už mala v posteli, bojím sa, že do toľko ani narátať neviem. Oddaná sekretárka opakovala po šéfke to isté na Petrovi. Videl som ako sa jej pevné a veľké prsia hojdajú nad kamarátom. Ten pohľad ma vzrušoval takmer do výbuchu. Predsa som sa dokázal ešte na minútku udržať a vychutnávať si mlsný šéfkin jazyk. Ejakuloval som jej rovno do úsť, hlatala moje semeno a olizovala sa ako posledná pobelica, ktorá nemala sex snáď roky. Petrovi to tiež netrvalo dlho. Chvíľu po mne s hlasným výkrikom ostriekal sekretárke tvár. Ružovým jazýčkom zberala semeno po brade i perách.

Šéfku som položil na postel. Myšlienka, že budem sexovať s vlastnou šéfkou ma dostávala do varu a ten môj asi tak ešte nikdy nestál, nevedel sa dočkať kedy ho vrazím do jej mokrej nadržanej kundy. Nestrácal som čas. Vzdychala a kvílila od rozkoše. Peter dal sekretárku na štyri a vychutnával si ju zozadu a sama si mačkala a masírovali prsia s obrovskými bradavami. S každým prirazením obaja nahlas vzdychali.

Navrhol som, aby sme sa vymenili. Nikto nič nenamietal. Mal som chuť aj na mladučké mäsko a bola by škoda nevyužiť to pri takejto skvelej príležitosti. Bolo cítiť, že pravdepodobne nemá za sebou toľko ako šéfka. Jej vagína príjemne objala môj penis.

Obe nám povedali, aby sme ich pred tým , ako sa vystriekame, upozornili. Nadšene sme súhlasili. Keď prišla naša veľká chvíľa, kľakli si poslušne nakolená a čakali na spršku horúceho semena. Orgazmami sa v ten večer samozrejme nešetrilo. Neštertilo sa ani klamstvami, ktorými sme museli nakŕmiť naše čakajúce manželky, ale ako sa zdá, že ich zožrali. Ako vždy.