Erotická poviedka – Vydarený synáčik

mladý muž

Približne pred rokom som s manželom prežívala nepríjemné chvíle. Aj keď už nie sme v manželstve žiadni nováčikovia, skôr naopak, nič nešlo ako malo a hádky boli na dennom poriadku. Obaja sme boli dávno po štyridsiatke, deti viedli takmer samostatný život a skutočne sa mi len veľmi ťažko chápala situácia, v ktorej sme sa zrazu ocitli.

S problémom som sa zdôverila mojej veľmi dobrej, mimochodom šťastne rozvedenej priateľke. Poradila mi, aby som nerobila zbytočne rýchle závery, dala obom trošku priestoru a času na popremýšľanie o situácií a navrhla mi, aby som sa k nej na čas, kým sa to ako tak neurovná, presťahovala. Najskôr sa mi jej myšlienka moc nepozdávala a s rozhodnutím som váhala, no napokon som si predsa len zbalila niekoľko najpotrebnejších vecí a zazvonila pred dverami priateľkinho domu.

Ako som spomínala, priateľka je už niekoľko rokov rozvedená. Po niekoľkých mesiacoch manželských nezdarov sa obaja priateľsky dohodli, že ukončia spoločné trápenie a nechajú sa rozviesť. Spoločnú reč našli dokonca aj pri riešení opatrovníctva ich, vtedy len päť ročného, syna, o ktoré sa striedavo obaja starali znamenite. Často sme sa s priateľkou navštevovali a bola radosť sledovať ako chlapča s chuťou rastie. Z maličkého a tak trošku ustráchaného chlapčeka za ubehnuté roky však vyrástol muž. I keď nebolo pochýb, že by sa tento sexi mladík nedokázal o seba postarať sám, stále zdieľal s mamou jednu domácnosť.

Priznám sa, že prítomnosť priateľkinho syna v doma čím ďalej viac tešila a vzrušovala a keď som si práve nepredstavovala, ako sa spolu šialene milujeme, premýšľala som o tom, ako je možné, že muž, mimoriadne krásny, zdatný a príťažlivý ešte nemá priateľku. No vždy ma napadla len jediná, pri srdci bodajúca možnosť- je gay.

Možno sa mu predsa len otcova starostlivosť málila, príliš si navykol na matku a to zapríčinilo zmenu jeho sexuálnej orientácie.
Boli to však len moje subjektívne úvahy a domnienky a neplánovala som sa s nimi zveriť ani priateľke.
Zostala som teda i naďalej v nevedomosti.

Raz poobede priateľka pripravovala v kuchyni večeru, zatiaľ čo ja som si v obývačke, pohodlne usadená na gauči čítala noviny. Ešte predtým som sa ju snažila prehovoriť, že prípravu večere môže nechať pokojne na mňa, aby sa stihla prichystať na stretnutie z práce, no trvala na svojom a do kuchyne ma nepustila.

Po chvíli sa k nám pridal aj priateľkin syn Roman. Stačilo, že som ho videla ako schádza dole schodmi a už som sa nedokázala sústrediť na nič iné a provokačne sa usadil do kresla priamo oproti mne.
V rukách som stále držala noviny a tvárila sa, že čítam najzaujímavejší článok storočia.
V skutočnosti som, ale nedokázala vnímať a rozoznávať ani jednotlivé písmenka. „Čím to len je, že ma Roman tak priťahuje“, lámala som si v duchu hlavu.

Napokon som odložila nešťastné noviny na stolík a pozrela sa na neho. V okamihu, ako zaznamenal môj pohľad usadil sa v kresle pohodlnejšie. Mocne oprel svoj chrbát do kresla a rozkročil nohy.
Takmer mi spadla sánka. Z kratučkých letných šortiek vykúkal trošku ospalý, no obrovský penis. Roman ma hypnotizoval pohľadom, nedokázala som z neho spustiť oči.
Oči mi neprestajne preskakovali z jeho tváre na jeho prirodzenie. Pomaly spustil ruku k penisu a začal masturbovať.
Jemne chytil predkožku prstami a preťahoval ju cez celý penis, ktorý sa začal prebúdzať a rásť.
Chvíľku sa pozeral na svoj rastúci nástroj, chvíľku na mňa.

Nič netušiaca priateľka nám oznámila, že večera je hotová a aby sme sa neskôr obslúžili samy, lebo má už tak trošku naponáhlo. Nezmohla som sa ani na odpoveď.
Situáciu zachránil Roman a stále s penisom v ruke jej pokojne odpovedal, aby si nerobila žiadne starosti, že mi sa o seba postaráme. Netrvalo ani päť minút a za priateľkou sa zabuchli dvere. Nasledujúcich pár hodín patrilo iba nám.

Romanov penis nabral neskutočné rozmery a ja som svoje nohavičky mohla pokojne aj žmýkať.
Moja vlhká jaskynka po ňom túžila, nevedela sa dočkať kedy sa v nej konečne usídli a poriadne ju preskúma.
Očami som hltala každý jeho pohyb až do chvíle, keď som už nevedela, čo so sebou a nevrhla sa mu medzi nohy.

Stiahla som z neho šortky a prilepila sa mu ústami na nástroj.
Cez akéhokoľvek zbytočného maznania sa s ním, začala som ho divoko fajčiť. O ničom inom som ani odvtedy, čo som sa nasťahovala ku kamarátke nesnívala.

 skúsenejšie ženy
skúsenejšie ženy

 

Penis svojou veľkosťou naznačoval, že je pripravený na nekonečné chvíle sexuálnej rozkoše. Pre istotu som ešte skontrolovala letmým pohľadom Romanovu reakciu.
S úsmevom na tvári si užíval a pozorne sledoval, čo robím. V tomto momente sa vo mne nadobro rozplynula predstava Romana ako si to rozdáva s nejakým jemu podobným mužom. Gay určite nebol.

Ruka mu zablúdila do mojich vlasov a nenápadne udávala rytmus, ktorý som rešpektovala.
„Chcem ťa pretiahnuť, otoč sa, hneď“.
Jeho rázny rozkaz ma rozpáliť ešte viac a to som si myslela, že viac to už ani nejde. Vybrala som si penis z hrdla.

„Milujem mužov, ktorí presne vedia čo chcú“, odvetila som. Rovno na podlahe som sa zvrtla a ponúkla sa mu zozadu. Romanove ruky sa pevne zmocnili mojich bokov, aby si ma mohol ľahšie nasadiť na roztopašného vtáka.
Telom sa mi každým vniknutím šírila božská rozkoš, nechty som zatínala do mäkkého koberca.

Na sex, ktorý by bol aspoň zďaleka podobný tomuto sa ani nepamätám.
Mladíkova sila a vitalita sa patrične odrážala aj na jeho výkone.
Vytrvale narážal svoj nástroj stále hlbšie a hlbšie. Spočiatku sa veľmi neponáhľal, vychutnával si pomalé vnikanie.
So zvyšujúcim tempom sa zvyšovalo i vzrušenie nás oboch.

Celým domov prenikali naše hlasné zrýchľujúce sa vzdychy. Keď ma Roman prehlušil, tušila som, že blíži jeho chvíľka. Potvrdil mi to prúd horúceho semena, ktorý pristál priamo na mojom chrbte. Zatiaľ, čo sme lapali po dychu, Roman mi svoje semeno vmasírovaval do pokožky. Keď skončil, sadla som si tvárou k nemu a oprela sa o ruky.

Pokrčené nohy som samozrejme rozkročila doširoka, aby sa mohol pokochať pohľadom na moju vlhkú kundičku. A veru, že sa kochal a nielen očami. Najskôr ma preprstoval, vymasíroval pysky šikovnými prstíkmi a potom sa už pustil do práce ústami. Jemnými pohryzkávaním sa zahrával s klitorisom i pyskami. Divoch medzi mojimi nohami, to bol absolútny sen. Jazykom ochutnal všetky moje otvory, zvedavo sa ho snažil zasunúť do každého čo najhlbšie.

Najviac času sa rozhodol venovať na kameň stvrdnutému klitorisu. Prstami som sa roztiahla, aby mu v prístupe nič neprekážalo a mohol ma tak lízať až do orgazmu, ktorý bol skutočne famózny.
Celé telo som mala v kŕči a nekontrolovateľne kričala ako zmyslov zbavená. Roman sa zvalil vedľa mňa na koberec.
Ticho rušili len moje stále hlasné vzdychy.
Bez slova sme na seba pozerali a potom sa presunuli do Romanovej izby, kde sme v milovaní pokračovali.

U priateľky som zostala ďalšie dva mesiace a neprešiel deň, kedy by sme sa s Romanom nemilovali ako šialene zamilovaní milenci. Nakoniec sa ukázalo, že namiesto mladučkých žabiek preferuje staršie a skúsenejšie ženy.

S manželom sme sa rozhodli, že nášmu dlhoročnému manželstvu skúsime dať ešte jednu šancu a potom sa uvidí, no ja sa stále teším na chvíľu, kedy nám to už konečne prestane klapať.