Najlepšie sexuálne polohy pre dosiahnutie orgazmu

sexi žena

Dosiahnuť vyvrcholenie nie je vždy ľahké, ale u niektorých pozícií je to oveľa jednoduchšie.
Chce to len vedieť, ako na to. Tak sa pozrite na túto inšpiráciu a zistite, ako dosiahnuť veľkého orgazmu.

Čo takto dať nohy hore?

Ženy všeobecne horšie dosahujú vyvrcholenie. Niekedy za to môže nedostatočné uvoľnenie, inokedy zase zlá rozpoloženie účastníkov. Ale niekedy to ide prekonať napríklad aj inú pozíciou. Nebuďte zbytočne úzkoprsá a vyskúšajte rôzne polohy pri sexe, aby ste zistila, ktorá a ako vám vyhovuje. Môžete byť prekvapená, ako obyčajné posunutie nohy alebo podloženie brucha, dokáže pozmeniť celý sex. Niektoré polohy sú prednostne zamerané na to, aby pri nich žena dosiahla orgazmus – muž má pri nich hlbší prienik do vagíny a pri prirážanie dráždi bod G. Pre ženu je tak oveľa ľahšie dosiahnuť vyvrcholenie. Pozrite sa na inšpiráciu na tieto polohy a nezabudnite ich vyskúšať v praxi.

Pospolu v kľaku

Táto pozícia síce môže na prvý pohľad pripomínať skôr prepletenec, ale nie je potreba žiadnych akrobatických kúskov. Stačí len, aby ste si oproti sebe kľakli. Muž si kľakne alá práve-ťa-žiadam-o-ruku, pričom žena kľačí na rovnakej nohe ako muž a tú druhú má prehodenú cez jeho stehno. Pri tejto pozícii sa môžete vzájomne objímať, bozkávať a hľadieť si zamilovane do očí. Aj taký kontakt robí počas sexu veľa.

Ako nožnice

Táto poloha tiež nie je nijako náročná, zato je veľmi sexi. Žena pri nej leží na chrbte s roztiahnutými nohami. Muž leží vedľa nej na boku, cez ktorý má prehodenú jednu jej natiahnutú nohu. Táto poloha zaisťuje hlboký prienik do vagíny a pritom nie je problém dráždiť ženu na klitorise, čo by pomohlo dosiahnuť orgazmu. Muži majú prístup aj k ženiným prsiam. V tejto pozícii sa dá aj veľmi dobre bozkávať.

Na okraji

Poloha je veľmi jednoduchá, teda je vhodná aj pre pohybovo obmedzenejšie páry. Žena v tomto prípade sedí na okraji napríklad postele alebo iného nábytku tak, že má nohy v pravom uhle. Muž v pokľaku sa jej vsunie medzi stehná a môže pracovať. Pre oba je táto poloha veľmi príjemná, pretože si partneri navzájom môžu určovať rýchlosť. Žena sa tiež niekedy môže posadiť a muža bozkávať, zatiaľ čo on jej na oplátku môže dráždiť klitoris.

Top sexuálne polohy

Na veľkom lopte

Pokiaľ máte doma veľký gymnasticku loptu, teraz nastala doba, aby ste ho naozaj využila. Pri tejto polohe si naň ľahnite chrbtom s nohami roztiahnutými. Pre istotu sa môžete pridržiavať zeme, aby ste nikam „neodišla“. Keď do vás muž bude v tejto polohe prenikať, môžete ho pochytiť za zadok a korigovať si jeho prírazy. Poloha vašich panvíc je veľmi vhodná pre dosiahnutie orgazmu.

Medzi dverami

Pri tejto polohe zase využijete rám dverí. Poloha je trochu náročnejšie pre muža, ktorý sa musí oprieť chrbtom o jednu stranu a nohy pokrčiť do uhla 90 °. V podstate tak pre ženu vytvára stoličku. Tá na neho nasadne chrbtom k nemu a s roztiahnutými nohami a rukami sa zaprie o druhú stranu futer. Pozícia je síce trochu náročnejšie, ale pri jej správnom prevedení to naozaj stojí za to.

Zabudnite na misionára

Kámasútra je plná rôznych pozícií, a preto by ste sa nemali obmedzovať len na misionára alebo koníčka. Aj keď sú tieto pozície klasikou, použite je skôr potrebné na začiatok pre uvoľnenie alebo na koniec, až budete obaja unavení z experimentovania. Fantázii sa medze nekladú – zistite, čo vám obom vyhovuje, a v ktorej pozícii pre vás bude ľahšie dosiahnuť orgazmus.

 

Článok vyšiel na magazínu Seximo.cz

5 nových sexuálních poloh pro dosažení orgasmu