Tieto sexuálne polohy mám rada

sexualne polohy

Obľúbené polohy pri sexe – prekvapujte sa!
Sex je pre partnerov veľmi dôležitou súčasťou ich vzťahu.
Aj keď nie je zďaleka všetko len o ňom, je to jeden zo spôsobov, ako medzi partnermi prehĺbiť ich intimitu.
Je to niečo len medzi nimi, kde platia pravidlá, ktoré si spolu nastaví, a kde sa snažia navzájom sa potešiť.

Aké majú rady polohy muži? A aké preferujú ženy?
Je to samozrejme rôzne a nejde jednoznačne určiť tie pre mužov a tie pre ženy.
Každému vyhovuje niečo iné, a tak je fajn sa dohovoriť.
Čo viac, môžete to trochu prestriedať a oživiť tak treba vašu intímnu chvíľku.

Od misionára kamkoľvek

Ženy sú pomerne veľa emocionálne a trvá im nájsť dôveru.
To sa môže odrážať aj na voľbe polôh pri sexe.
Často majú rady nenáročnú misionársku polohu, pri ktorej môžu partnera bozkávať a sledovať.
Ale nehrozí ich vylúčenie, ako napríklad keď zvolia polohu na koníčka, kde nemôžu príliš kontrolovať estetickú stránku ich intímne chvíľky.

Prehlbujú tak vašu intimitu a snaží sa nájsť potrebnú dôveru, aby sa následne mohli otvoriť vašim návrhom a treba zistili, že im vyhovujú aj iné polohy.
Ženy, ktoré sú trochu odvážnejší, zároveň často volia polohu zozadu, pri ktorej tiež nie sú toľko vidieť, a navyše môžu ľahšie dosiahnuť orgazmus.
I potrebné za použitia vlastných rúk pri samotnom akte.

sexualna poloha
sexualna poloha

 

Rovnako obľúbenou je potom poloha na psíka, pri ktorej žena kľačí na štyroch a muž má dostatok priestoru pre kvalitné hrátky.
Pre ženy, ktoré sú v pokročilom štádiu tehotenstva je sex vrelo odporúčaný a často volia polohy v ľahu na boku, pri ktorých majú dostatok pohodlia a muž zozadu priráža.
Alebo poloha na koníčka, ak je žena schopná, pretože si môže plne regulovať pohyby, ktoré sú v tomto období trochu obmedzenejšie, než inokedy.

Nečakajte vždy iba na aktivitu muža

Muži majú radi absolútne nenáročnú polohu na koníčka, pri ktorom môžu sledovať svoju partnerku, jej pohojdavajuce sa prsia.
Navyše cíti, že všetko má vo svojich rukách žena, ktorá si muža takzvane osedlá, a oni sa tak cíti v jej moci, čo môže nejedného muža vzrušovať.

Ďalšími obľúbenými polohami sú tie zozadu, pri ktorých ich partnerka začne provokovať tým, že sa predkláňa, a oni ju tak môžu zlomiť v páse pri tom, keď umýva riad alebo sa prikradnúť zozadu vo chvíli, keď sa sprchujete.
Muži sú celkovo radi dráždenie, rozhodne by to nemalo byť tak, že sa ženy sú pasívne a muži musia vždy začínať aktivitu.

Naopak ich môžete milo prekvapiť, keď na ne obkročmo nasadnete medzitým, čo sledujú televíziu na gauči. Dôležitá je vaša vlastná iniciatíva, ktorá je nenechá chladnými.
Zároveň ich môžete prekvapiť pri sexe v akejkoľvek polohe, ktorá to umožňuje, pritiahnutím nôh k bruchu, aby ste zúžili priestor, ktorý je pre penis utvorený, alebo aspoň takú polohu, pri ktorej si môžete citlivo hrať (dráždiť, stláčať, ťahať) so zvyškom mužovho ústrojenstva, ktorému sa inak nikto nevenuje.

Vždy je to hlavne o dohovore, čo komu vyhovuje

Nakoniec je úplne jedno akú polohu zvolíte, hlavné je, že nejakú robíte, napriek tomu sa však nebojte byť hraví a ukázať si navzájom, že o seba stále stojíte.